Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w ogólnoświatowej akcji, która jednoczy dzieci na całym świecie!

Pomysł przyszedł do nas z Włoch i idzie dalej na cały świat.

Dzieci we Włoszech oraz innych krajach malują/ rysują/ kolorują tęczę na znak jedności i solidarności z wszystkimi, którzy teraz muszą zostać w domach, z nadzieją aby jak najszybciej sytuacja się unormowała i żeby ludzie już nie chorowali i zapomnieli o koronawirusie. Proponujemy, aby każdy z Was zrobił piękną tęczę i umieścił ją w swoim oknie.

Polacy też robią swoją akcję z hasztagiem #będziedobrze i malują uśmiechnięte buźki z tym hasłem, które również można umieszczać w oknach.

W akcji tej chodzi o to, aby ulice i okna były bardziej kolorowe, a dzieci zapamiętały ten czas jako bardziej wesoły.

Poniżej zamieszczamy gotowy obrazek – kolorowankę do wydrukowania. Wystarczy go tylko pomalować, pokolorować lub wykleić. Można również samodzielnie narysować, namalować tęcze, i tak wykonaną pracę umieścić w oknie.

Pozdrawiamy i zachęcamy do włączenie się w tą akcję.

Zdjęcia wykonanych tęcz można przesłać na adres:

magda-przedszkole@wp.pl

Facebook – Nauczycielka Przedszkola

Foto – relacja. Oto pierwsze nadesłane prace dzieci 🙂

Hubert grupa “Krasnale”
Zuzia grupa “Krasnale”
Nikoś grupa “Tygryski”
Tosia grupa “Smerfy”
Mikołaj grupa “Tygryski”