Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice jutro, czyli 2 kwietnia obchodzimy dzień solidarności z osobami cierpiącymi na Autyzm. Z tej okazji zachęcamy Was, do włączenia się w ogólnoświatową akcję zainaugurowaną w 2011 roku przez amerykańską organizację Autism Speaks. Celem akcji jest podnoszenie wiedzy na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata.

Tego dnia każdy możemy wyrazić swoją solidarność z osobami z autyzmem poprzez:

nałożenie ubrania w kolorze niebieskim

pomalowanie rąk na niebiesko i odciśnięcie ich na kartce (wszyscy członkowie rodziny – o, ile będą chętni :-))

namalowanie, narysowanie pracy w kolorze niebieskim pt. “Zaświeć na niebiesko”

Na waszą foto – relacje z tego dnia czekamy pod adresem: magda-przedszkole@wp.pl

Foto – relacja. Oto pierwsze nadesłane prace dzieci 🙂

Iza grupa “Krasnale”
Nikoś grupa “Tygryski”
Nikoś
Zuzia grupa “Krasnale’
Natalia grupa “Tygryski”